endeplnl

Chalupa Antonín - Rostejn

Příjemná dovolená na venkovské chalupě
s možností vyhřívání venkovního zastřešeného bazénu
v obci Rostejn v okrese Chrudim

Ubytování

Popis objektu

Chalupa Antonín je původní selské stavení, které bylo adaptováno k rekreačním účelům. Leží v malé obci při málo frekventované komunikaci.

K objektu se z ulice přichází přes dvůr. Hlavní vchod vede přímo do kuchyně (linka, stůl, židle). Vlevo za vchodem jsou dveře do ložnice A (lůžka, skříň, křeslo, TV). Naproti hlavnímu vchodu se vstupuje do ložnice B (lůžka, stůl, židle, lampa, skříň), kde je pod vysokým stropem po dřevěných schodech přístupná část lůžek. V rohu kuchyně najdeme dvě samostatná sociální zařízení (WC v rámci koupelny – rohová vana se sprchou, umyvadlo, zrcadlo, skříňky; WC v rámci koupelny – sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Z kuchyně vpravo se průchodem vejde do obytné místnosti (krbová kamna, sedací souprava, lednice), která je průchozí do ložnice C (lůžka, skříň, toaletní stolek se zrcadlem), kde je opět část lůžek ve stropní části.

Venkovní prostory

K objektu přiléhá prostorná pergola k příjemnému posezení. K dispozici je zatravněné víceúčelové hřiště, dřevěný altán s krbem a ohniště. Dospělým zpříjemní pobyt stolní fotbal, stůl na stolní tenis nebo přenosný gril.

Pokoje

Ložnice č. 1 – spaní pro 5 osob (2x dvojlůžko, 1x postel)
Ložnice č.2 – spaní pro 3 osoby (1x postel 1x patrová postel)
Ložnice č. 3 – spaní pro až 6 osob (2x postel, 1x přistýlka, 3x spaní ve studiu – pod stropem)
Ložnice č. 4 – spaní až pro 8 osob (1x dvojlůžko, 1x patrová postel s dvojlůžkem dole, 3x spaní ve studiu)
Ložnice nejsou průchozí. Každá má samostatný vchod.

V letním období lze využít dvojchatku. V každé části je spaní pro 4 osoby, tedy celkem 8, vždy 3 místa dole a jedno „na patře“.

Stravování

Vlastní vybavená kuchyně – linka, dřez, 2 x lednice, 1 x mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák se sklokeramickou deskou, topinkovač, toustovač.

Další služby

K dispozici je připojení k Internetu a digitální televize.

 

chata 111

TOPlist